ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Zakres prac:
  • Projektowanie instalacji
  • Wykonanie instalacji
Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. mazowieckie
Ile lat jesteśmy na rynku:

23 lat

Nasz zespół:

Marcin Kitliński

Usługi:

Firma Hydro-Kan Marcin Kitliński specjalizuje się przede wszystkim w zakładaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych, usuwaniu awarii hydraulicznych i sanitarnych oraz innych pracach budowlanych.

O nas:

Głównym profilem działalności firmy jest świadczenie procesjonalnych usług za zakresu instalacji hydraulicznych. Po za tym wykonujemy również instalacje kanalizacyjne, centralnego ogrzewania czy też ogrzewania podłogowego.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie Płocka i okolic, ale zamówienia przyjmujemy również z całego województwa mazowieckiego. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania prac instalacyjnych. Podczas realizacji zlecenia zawsze posługujemy się oryginalnymi materiałami, pochodzącymi od renomowanych producentów.

Pomożemy Państwu w kompleksowej realizacji inwestycji. Zatrudniamy rzetelnych pracowników, których doświadczenie pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace przebiegały szybko i sprawnie. Nigdy nie zdarzyło nam się nie ukończyć powierzonego zlecenia. Jesteśmy doświadczoną firmą instalacyjną, która rzetelnie podchodzi do każdej realizacji oraz przykładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były na bardzo wysokim poziomie, a do tego posiadamy bardzo konkurencyjne ceny.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.