ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Znak Złotego Wykonawcy

ZŁOTY WYKONAWCA

Strona zbudujDOBRZE.pl wychodzi naprzeciw potrzebom polskich Inwestorów i chce ułatwić wybór rzetelnej firmy. Znak Złotego Wykonawcy stanowi dla klientów gwarancję wysokiego poziomu usług. Oznacza, że przedstawiciele naszego zespołu odwiedzili biuro Wykonawcy i rozmawiali bezpośrednio z zarządem firmy. Ponadto jesteśmy w ciągłym kontakcie z Wykonawcą oraz jego klientami i na bieżąco oceniamy wszystkie jego realizacje. Jesteśmy przekonani o wysokim poziomie świadczonych przez niego usług i o rzetelnym podejściu do klienta.

Każda firma posiadająca Znak Złotego Wykonawcy jest weryfikowana pod kątem poniższych kryteriów:

1. Obustronnie korzystne umowy w relacji Wykonawca - Inwestor

Wykonawca powinien pracować ze swoimi klientami na umowach opracowane przez zespół zbudujDOBRZE.pl. Każda firma, która chce zostać wyróżniona Znakiem Złotego Wykonawcy powinna przesłać nam wzór swojej umowy do weryfikacji.

2. Przejrzyste ofertowanie

Oferta (wycena) wysyłana do klienta przez firmę podlegającą certyfikacji powinna być dokładna i przejrzysta – w ofercie powinny być precyzyjnie wyszczególnione m.in. materiały (w tym ich ilość, producent itp.), usługi które obejmuje wycena itp.

3. Wysoki poziom usług

Firmy podlegające certyfikacji powinny pracować według określonych procedur i z góry ustalonych standardów. Procedury te powinny być przedstawione w przejrzysty sposób i udostępniane na życzenie klienta.

4. Opinie klientów

 • Firma powinna posiadać na zbudujdobrze.pl przynajmniej 5 opinii klientów
 • Średnia ocen klientów nie może być niższa niż 8.5
 • Firma powinna udostępnić nam referencje swoich klientów

5. Współpraca z serwisem zbudujDOBRZE.pl

 • Certyfikacji podlegają firmy, które aktywnie współpracują z naszym serwisem przynajmniej 3 miesiące i uczestniczą w programie Dbam o opinie moich Inwestorów
 • Profil Wykonawcy w serwisie ZbudujDOBRZE.pl powinien być starannie wypełniony, w szczególności powinien zawierać:
  • Pełną nazwę firmy
  • Logo i zdjęcie profilowe
  • Przynajmniej jeden album zdjęć z nazwą i opisem
  • Kompletne informacje w zakładce O firmie
  • Wypełnione dane kontaktowe (adres, numer telefonu oraz e-mail, strona www jeżeli istnieją)

Ważna informacja

Znaku Złotego Wykonawcy nie można kupić! Zależy nam aby firmy oznaczone tym znakiem naprawdę świadczyły usługi na najwyższym poziomie i faktycznie spełniały wszystkie warunki, dlatego nie jest to forma odpłatnej reklamy na zasadzie „płacisz i masz”.

Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.