ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Pomoc - dla klienta

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest serwis zbuduj dobrze.pl?

Serwis zbudujdobrze.pl ułatwia znalezienie firm do projektu oraz budowy domu jednorodzinnego.

Najważniejsze benefity dla Ciebie:

  • RANKING FIRM OPARTY NA OPINIACH KLIENTÓW - możliwość łatwego odróżnienia rzetelnych Wykonawców od pozostałych.
  • Opcja wygodnego wysłania ZAPYTAŃ OFERTOWYCH do przesortowanej grupy Wykonawców.
  • LISTA ZŁOTYCH WYKONAWCÓW – gwarancja wysokiego poziomu usług.
  • ZAAWANSOWANY MECHANIZM SORTOWANIA Wykonawców i zdjęć (np. poprzez style) ułatwia znalezienie firm o określonej specjalizacji.
  • SZUKANIE FIRM POPRZEZ ZDJĘCIA - wszystkie zdjęcia Wykonawców w jednym miejscu.
  • ULUBIENI WYKONAWCY - możliwość zapisywania swoich ulubionych Wykonawców.
  • ZAPISYWANIE ZDJĘĆ - możliwość zapisywania i wysyłania ulubionych zdjęć.

Rejestracja

Czy muszę się rejestrować aby korzystać ze zbudujdobrze.pl?

Duża część funkcji dla klientów jest dostępna bez rejestracji i logowania. Jednak aby w pełni korzystać z serwisu (m.in. tworzyć własną tablicę inspiracji, zapisywać ulubionych Wykonawców, wysyłać zapytania ofertowe do grupy firm) warto się zarejestrować.

Jak się zarejestrować?

Aby założyć konto klienta wystarczy podać adres e-mail oraz hasło i gotowe!

Serwis zbudujdobrze.pl nie będzie udostępniał Twojego adresu mailowego innym firmom, ani wysyłał żadnych reklam. Możesz jedynie dostać sporadyczne maile z powiadomieniami o zmianach organizacyjnych na stronie, nowych funkcjach, zmianie regulaminu lub powiadomienia o pojawieniu się Twojej opinii na stronie lub odpowiedziach Wykonawców na Twoje zapytania ofertowe.

Chcę usunąć moje konto –jak to zrobić?

Jeżeli chcesz usunąć swoje konto z naszego serwisu, skontaktuj się bezpośrednio na adres: biuro@zbudujdobrze.pl .

Logowanie

Nie mogę zalogować się na swoje konto/ Nie pamiętam hasła

Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, przejdź do strony logowania i kliknij w link “Zapomniałeś hasła?”. W kolejnym kroku podaj adres e-mail, wybierz rodzaj konta i kliknij dalej. Aby podać nowe hasło, odbierz wiadomość mailową i kliknij w zawarty w niej link.

Koszty i opłaty

Czy korzystanie ze zbudujdobrze.pl jest bezpłatne?

Tak – korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu przez klientów (Inwestorów) jest i zawsze będzie bezpłatne.

Zlecenia / Zapytania ofertowe

Na czym polega funkcja dodawania zleceń?

Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać zlecenia lub zapytania ofertowe skierowane do wybranej kategorii firm i otrzymywać oferty od Wykonawców zarejestrowanych w serwisie. Opcja ta pozwala zaoszczędzić wiele czasu. O nowych odpowiedziach Wykonawców użytkownik który dodał zlecenie jest informowany mailowo.

Jak to działa?

Krok 1:

Wybierz grupę Wykonawców, do których chcesz wysłać zlecenie.

Krok 2:

Określ czego potrzebujesz, odpowiadając na kilka pytań.

Krok 3:

Dokładnie przesortuj grupę Wykonawców po specjalizacji, lokalizacji itp. – ograniczając listę firm poprzez sortowanie, zyskujesz pewność, że otrzymasz odpowiedzi tylko od interesujących dla Ciebie firm.

Krok 4:

Wyślij zapytanie ofertowe/zlecenie do wybranej grupy Wykonawców.

Krok 5:

Odbieraj odpowiedzi od firm na swojej skrzynce mailowej lub w panelu klienta, po zalogowaniu się na swoje konto.

Dlaczego muszę podać e-mail wysyłając zlecenie?

Adres e-mail jest niezbędny, aby otrzymywać odpowiedzi Wykonawców na wysłane zlecenie.

Czy wysyłanie zlecenia jest płatne?

Wysyłanie zleceń oraz odbieranie odpowiedzi na nie jest całkowicie darmowe.

Opinie

Jak dodać opinię aby została opublikowana?

Aby dodać opinię:

1. wejdź w profil firmy 2. przejdź do zakładki „Opinie” 3. kliknij w przycisk „Kliknij aby dodać opinię ”.

Zostaniesz przekierowany do odpowiedniego formularza. Poświęć chwilę by dokładnie opisać przebieg współpracy. Uzasadnij dlaczego polecasz lub odradzasz daną firmę, a także przedstaw ewentualne uwagi.

Czy muszę się logować aby dodać opinię?

Logowanie nie jest konieczne - wystarczy, że podasz tylko adres e-mail.

Wszystkie opinie o Wykonawcach na portalu są moderowane. Oznacza to, że zanim zostaną opublikowane w serwisie, muszą zostać zaakceptowane przez administratora serwisu. Właśnie dlatego nie są widoczne od razu po ich dodaniu.

Twój adres e-mail widoczny jest wyłącznie dla administratora. Na ten adres prześlemy Ci powiadomienie, że Twoja opinia została zaakceptowana przez administratora, co oznacza, że pojawiła się na stronie. Możesz też dostać powiadomienie, iż Twoja opinia nie przeszła pomyślnie procesu moderacji. Również w przypadku zgłoszenia nadużycia do Twojej opinii lub usunięcia opinii będziemy się z Tobą kontaktować na podany adres e-mail.

Serwis zbudujDOBRZE.pl nie będzie wykorzystywał podanego przez Ciebie adresu e-mail do celów reklamowych i marketingowych, bez Twojej wyraźnej zgody.

Chcę dodać opinię o firmie, której nie znalazłem na stronie zbudujDOBRZE.pl – jak mogę to zrobić?

Jeżeli przesortujesz Wykonawców i nie znajdziesz szukanej firmy, skorzystaj z linku Nie znalazłeś firmy? Dodaj ją teraz > widocznego pod wynikami wyszukiwania. Zostaniesz przekierowany do formularza – wypełnij podstawowe dane firmy a następnie dodaj swoją opinię.

Kto widzi dodaną przeze mnie opinię?

Zapoznać się z nią może każdy użytkownik (zalogowany lub nie), który odwiedzi profil Wykonawcy. Opinia, która pozytywnie przejdzie etap moderacji, publikowana jest na profilu firmy pod podanym przez Ciebie imieniem. Oprócz podanego imienia, żadne inne dane o użytkowniku nie są publicznie ujawniane.

Jeżeli dodam opinie, to jakie dane będą widoczne dla innych?

Opinia, która pozytywnie przejdzie etap moderacji, publikowana jest na profilu firmy, pod podanym przez Ciebie imieniem. Adres e-mail widoczny jest wyłącznie dla administratora. Na ten adres prześlemy Ci powiadomienie, że Twoja opinia została zaakceptowana przez administratora, co oznacza że pojawiła się na stronie. Możesz też dostać powiadomienie o odrzuceniu Twojej opinii, oraz o powodach tego odrzucenia.

Czy mogę usunąć dodaną przeze mnie opinię?

Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz usunąć wystawioną opinię Skontaktuj się z nami >

Kiedy pojawi się dodana przeze mnie opinia?

Wszystkie opinie o Wykonawcach w serwisie są moderowane. Oznacza to, że zanim zostaną opublikowane na stronie, muszą zostać zaakceptowane przez administratora. Właśnie dlatego nie są widoczne od razu po ich dodaniu. Proces moderacji z reguły trwa 1 dzień. W momencie pojawienia się opinii na stronie, dostaniesz e-maila z powiadomieniem, że opinia została zaakceptowana i jest już widoczna.

Dlaczego moja opinia nie została opublikowana?

Jeśli Twoja opinia po kilku dniach nie pojawiła się na profilu Wykonawcy, oznacza to, że nie przeszła pomyślnie procesu moderacji. Opinia została odrzucona z powodu jej niezgodności z Regulaminem lub z prawem polskim (np. zawierała wulgaryzmy, nosiła znamiona zniesławienia lub była oczywiście bezsensowna). Jeśli chcesz, aby Twoja opinia została opublikowana, przeredaguj ją. Sprawdź swoją skrzynkę mailową, ponieważ po odrzuceniu opinii otrzymałeś od nas wiadomość e-mail ze wskazówkami, które fragmenty opinii nie spełniały zasad naszej moderacji.

Dlaczego moja opinia została usunięta?

Twoja opinia mogła zostać usunięta z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest niezgodność z postanowieniami Regulaminu lub polskim prawem. W tym wypadku dostaniesz e-maila z powiadomieniem o usunięciu opinii i o jego dokładnych powodach.

Drugim przypadkiem jest sytuacja, w której zostało zgłoszone nadużycie w stosunku do wystawionej opinii. Wówczas kontaktujemy się z autorem opinii i poprzez wiadomość e-mail prosimy o potwierdzenie lub zmianę opinii. W przypadku gdy w ciągu 7 dni nie otrzymamy takiego potwierdzenia, opinia usuwana jest z serwisu.

Polityka prywatności

Gdzie mogę znaleźć zasady dotyczące wykorzystania moich danych osobowych w serwisie zbudujDOBRZE.pl?

Wszelkie informacje dotyczące danych osobowych znajdują się w dokumencie "Polityka Ochrony Prywatności" dostępnym pod linkiem: Polityka Cookies

Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.