ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Zakres prac:
  • Domy pod klucz
Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. łódzkie
  • woj. mazowieckie
Nasz zespół:

Robert Rajca

W jakim stylu wnętrz się specjalizujemy?
  • Nowoczesny
Doświadczenie:

Możemy poszczycić się wciąż zdobywanym, wręcz bezcennym doświadczeniem, oraz licznymi certyfikatami, nagrodami, oraz tym co najważniejsze – uznaniem naszych zadowolonych Klientów.

Usługi:

Usługi agregatem,

Usługi malarskie ,

Gładzie i tynki dekoracyjne,

Systemy suchej zabudowy z KG,

Usługi glazurnicze,

Zabudowy i biały montaż,

Usługi stolarsko - montażowe,

Usługi elektroinstalacyjne,

Usługi hydrauliczne.

O nas:

Firma budowlana ExpBud, z siedzibą w Łodzi na ulicy Konstantynowskiej, jest profesjonalnym i zaufanym specjalistą w branży budowlanej. Wiemy bowiem co robimy, i robimy to z uśmiechem na ustach!

Atrakcyjne ceny przy gwarancji najwyższej jakości usług budowlanych oraz dokładności wykonania pozwoliły nam dobrze służyć naszym Klientom od ponad dziesięciu lat – nie tylko w Polsce, ale również na terenach Europy. Jak już wspomnieliśmy, siedziba naszej firmy mieści się w Łodzi, ale działamy także na terenie Warszawy oraz miejscowości ją okalających.

Każdemu z naszych Klientów zapewniamy pełen zakres usług budowlanych i dekoracyjnych, związanych z wykańczaniem wnętrz, łącznie z ogólnym wystrojem wnętrz. Specjalizujemy się także w sprayowaniu. Używamy przy tym profesjonalnych agregatów, które mają zastosowanie chociażby przy różnego rodzaju wykończeniach wnętrz, malowaniu, uzyskiwaniu specjalistycznych efektów, walce z korozją czy izolacją.

Właśnie w ten sposób świadczymy między innymi usługi nakładania gładzi szpachlowej agregatem (Gładzie hydrodynamiczne).

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.