ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Zakres prac:
  • Domy pod klucz
  • Domy stan deweloperski
  • Rezydencje pod klucz
Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. małopolskie
W jakim stylu wnętrz się specjalizujemy?
  • Nowoczesny
Doświadczenie:

Kadra wyspecjalizowanych fachowców

W naszej firmie nie ma ludzi przypadkowych. Wszyscy nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim stażem i kierunkowym wykształceniem. W przeciwieństwie do negatywnych stereotypów o pracownikach budowlanych, nasi fachowcy są zawsze mili, schludni i kulturalni.

Gwarancja satysfakcji

Najwyższej jakości materiały

Terminowość na 100%

Nowoczesne zaplecze techniczne

Usługi:

Każdy projekt jest unikatowy i różni się w zależności od oczekiwań Klientów. Każdy jest także osobiście nadzorowany przez dyrektora firmy, legitymizującego się dyplomem dekoratora wnętrz i ponad dwunastoletnim doświadczeniem w budowlance i wykończeniówce. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze w naszej pracy równie ważny co jakość usługi jest sposób jej świadczenia. Dlatego dbamy o dobrą komunikację z Klientami i dokładamy wszelkich starań, by przeprowadzany przez nas remont czy budowa zostały dobrze zapamiętane.

O nas:

Jesteśmy liderami na rynku remontowo-budowlanym, ponieważ polecają nas zadowoleni Klienci i inni profesjonaliści. Zbudowaliśmy naszą pozycję na solidności, terminowej pracy i utrzymywaniu długofalowych relacji z kontrahentami. Posiadamy autoryzację firm BAUMIT oraz LAKMA – wiodących marek na rynku technologii budowlanych. Nasi instalatorzy to nie dorywczy pracownicy, ale specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak powinien wyglądać remont lub budowa na najwyższym poziomie, zapraszamy do kontaktu i współpracy.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.