ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Zakres prac:
  • Domy pod klucz
  • Domy stan deweloperski
  • Rezydencje pod klucz
Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. śląskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

17 lat

Nasz zespół:

Damian Boczek

W jakim stylu wnętrz się specjalizujemy?
  • Nowoczesny
Doświadczenie:

Oferujemy montaż sufitów napinanych,Obróbki microcementem

O nas:

W przeciągu prawie 20 lat - do dziś, Grupa DPS jest nagradzana, zarówno za produkty jak i projekty: innowacyjność, zdolność do adaptacji, estetykę, a przede wszystkim najwyższą jakość. Projektanci i architekci doceniają unikalne parametry membrany DPS, która jest wdzięcznym materiałem, doskonałym jakościowo, spełniającym najwyższe europejskie standardy.

O powyższych zaletach świadczy 1.000.000 mkw zamontowanych powłok.

Naszym sukcesem jest połączenie tego, co wydaje się niemożliwe: lekkość konstrukcji, czystość i szybkość montażu z trwałością i perfekcyjną jakością.

Dodatkowym atrybutem naszych produktów jest 100% recykling produktów.

Z dumą przedstawiamy Państwu naszą technologię – sufity napinane DPS:brak barier, brak ograniczeń – inny, zdumiewający świat, jaki możemy stworzyć dla Państwa dzięki naszej technologii. Zapraszamy dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.

DPS sufity napinane

Sufity, ściany i figury, które tworzymy kojarzone są z brakiem ograniczeń i barier, dlatego też, tworząc produkt DPS zgodnie ze zindywidualizowanym projektem przestrzegając najwyższych europejskich norm, pragniemy dać Klientom możliwość kreowania unikalnej przestrzeni wokół siebie.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.