ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Zakres prac:
  • Kuchnie
  • Garderoby
  • Pozostałe
Gdzie wykonujemy usługi:
  • Cała Polska
Nasz zespół:

DAMIAN MISZA, BEATA MISZA

Doświadczenie:

Firma MDM zatrudnia pracowników z wieloletnim stażem w branży meblarskiej. Zdajemy sobie sprawę, że to głównie ich doświadczenie, wiedza i pasja do tworzenia mebli w połączeniu z najnowszymi technologiami, mogą sprostać wymaganiom współczesnego klienta

Usługi:

Firma MDM oferuje szeroką gamę mebli lakierowanych oraz z forniru naturalnego i modyfikowanego, na które Państwo jako nasi klienci macie decydujący wpływ. Na życzenie wykonujemy również meble z wysokiej jakości płyt meblowych. Realizujemy projekty indywidualne, na wymiar, zgodnie z Państwa sugestią i oczekiwaniem. Dbamy o jakość i estetykę naszych wyrobów. Doradzamy, przygotowujemy projekty. Współpraca z najlepszymi firmami na rynku powoduje, iż nasze meble stają się niebywale funkcjonalne i komfortowe.

Naszą dewizą jest zaoferować Państwu taki mebel o jakim Państwo marzycie.

O nas:

NAJLEPSZE AKCESORIA – PODZESPOŁY – WYPOSAŻENIE

Zastosowanie najlepszych na rynku podzespołów takich jak zawiasy, prowadnice, systemy jezdne fimy BLUM, HETTICH powoduje, że nasze meble stają się niebywale funkcjonalne i wygodne.

NOWOCZESNY PARK MASZYN

Firma MDM produkuje meble z wykorzystaniem nowych, technologicznie zaawansowanych maszyn, austriackiej firmy FELDER, co niejednokrotnie daje nam przewagę nad konkurencją.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.