ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. pomorskie
Doświadczenie:

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy zrzeszającego parkieciarzy profesjonalistów z terenu całego kraju. Wdrażamy nowe technologie, poprzez czynny udział w seminariach dla parkieciarzy profesjonalistów z udziałem kadry technicznej firm zagranicznych, co pozwala Nam na jeszcze lepsze wykonywanie usług. W ramach współpracy wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy prowadzimy szkolenia szerząc ideę parkieciarstwa na Europejskim poziomie. Misją Naszej Firmy jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów, którzy szukają ciekawych, eleganckich i ponad czasowych podłóg drewnianych. Filozofia Naszej Firmy opiera się na 2 podstawowych założeniach: IM WIĘKSZE DOŚWIADCZENIE NASZYCH PRACOWNIKÓW, TYM WIĘKSZE ZADOWOLENIE KLIENTA. IM TRUDNIEJSZA REALIZACJA, TYM WIĘKSZA PRZYJEMNOŚĆ W WYKONANIU.

Usługi:

Firma Drewno Hermanowska świadczy usługi w zakresie:

• montażu listew przypodłogowych oraz progów

• montażu drewnianych tarasów

• wykańczania podłóg drewnianych wykorzystując do tego celu najnowsze maszyny szlifierskie, co pozwala nam uzyskiwać wysoką jakość naszych usług.

• układania podłóg drewnianych z drewna europejskiego i egzotycznego. W swojej pracy wykorzystujemy bardzo wiele różnorodnych nowoczesnych oraz tradycyjnych technologii

• wykonuje profesjonalne pomiary na budowach oraz doradza klientom w zakresie wykonywania podłóg

• współpracuje z profesjonalną Firmą stolarską, która oferuje Państwu wszelkie możliwe rodzaje schodów. Schody wykonywane dla naszych klientów są wykańczane w tej samej chemii parkieciarskiej, jaką Nasza Firma stosuje na podłogach drewnianych.

O nas:

Jesteśmy Firmą rodzinną, która w latach 1994-2012 zarządzana była przez p. Lidię Hermanowską (Studio Parkietów Drewno Hermanowska), obecnie od stycznia 2013 r. zarządzana jest przez p. Zuzannę Hermanowską-Jabłońską (Drewno Hermanowska). Początkowo zajmowaliśmy się handlem parkietami tradycyjnymi i lamelowymi, mozaikami, chemią parkieciarską oraz narzędziami i maszynami dla parkieciarzy. W 1999 r. zakupiliśmy sprzęt parkieciarski i poszerzyliśmy działalność o usługi parkieciarskie.

Obecnie obsługujemy klientów kompleksowo tzn. od projektu podłogi, pomiarów na budowach i doradztwie technologicznym, kalkulacji cenowych, dostawy materiałów na budowę poprzez wykonanie prac parkieciarskich, do świadczenia konserwacji podłóg już gotowych. Usługi parkieciarskie dla Naszej Firmy wykonuje Firma Podłogi Jabłoński (www.podlogi-jablonski.pl), której właścicielem jest p. Mariusz Jabłoński, będący mężem obecnej właścicielki firmy Drewno Hermanowska.

Dla Nas każda podłoga jest inna i każda cieszy po jej wykonaniu. Im trudniejsza realizacja, tym większa przyjemność w wykonaniu, a dzięki zdobytemu latami doświadczeniu oraz wiedzy jesteśmy w stanie wykonać każdą realizację od typowych podłóg drewnianych, oryginalnych podłóg pałacowych, czy nietypowych połączeń podłóg drewnianych z kamieniem, metalem, szkłem, fugą jachtową lub betonem. Wśród oferowanych przez Nas podłóg drewnianych są również podłogi drewniane o różnych fakturach wykończenia: ryflowane, kornikowane, falowane, ługowane, ćwiekowane, szczotkowane, piaskowane, wapnowane, heblowane, flekowane oraz złocone i srebrzone. Dzięki zdobywanej latami wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się wykonania każdej inwestycji z gwarancją, że będzie ona wykonana profesjonalnie i terminowo.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.