ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Gdzie budujemy:
  • woj. małopolskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

14 lat

Doświadczenie:

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem. Firma istnieje nieprzerwanie od 2006 r. W branży kamieniarskiej posiadamy liczne realizacje charakteryzujące się atrakcyjnym wykonaniem. Specjalizujemy się w wykonywaniu ogrodzenia z kamienia. Wykonujemy także tarasy, schody oraz elewacje kamienne. Znajdą Państwo u nas rozwiązania tradycyjne jak i nowatorskie. Wykonaliśmy już wiele projektów standardowych oraz indywidualnych. Materiał jakim się posługujemy jest zawsze najwyższej jakości. Zlecone projekty wykonujemy z materiałów własnych lub na życzenie klienta z jego materiałów.

Usługi:

Firma JARMUR proponuje Państwu nietuzinkowe rozwiązania wszelkiego rodzaju prac z kamienia - ogrodzenia z kamienia (m.in. ogrodzenia piaskowiec), elewacje z kamienia (m.in. elewacje piaskowiec), schody z kamienia - i nie tylko. Jedynym ograniczeniem prowadzonych dla Państwa prac wykonując np. tarasy z kamienia jest ... Państwa wyobraźnia!

O nas:

Młody zgrany zespół pracowników gwarantuje dokładne i sprawne wykonanie zleconych zadań. Fachowe podejście ma na celu zapewnienie Klientowi usług najwyższej jakości oraz znakomitego efektu końcowego. Nie jest ważne, czy wykonujemy ogrodzenia z piaskowca czy ogrodzenia z kamienia polnego - na pierwszym miejscu jest zawsze zadowolenie Klienta.

Dbamy o to by nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług. Fakt, że Klienci do nas wracają przy kolejnych inwestycjach oraz polecają nasze usługi swoim znajomym świadczy o zadowoleniu z naszych realizacji.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.