ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. mazowieckie
Ile lat jesteśmy na rynku:

25 lat

Nasz zespół:

J. Maciątek

Doświadczenie:

Firma powstała w 1995 roku a jej celem jest dążenie do wykonawstwa na najwyższym poziomie i dopasowywania sie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszego Klienta przy jego jak najmniejszym zaangażowaniu czasowym .

Dlatego podążając za nowymi trendami w wystroju wnętrz , nasi projektanci przedstawią Państwu najlepsze oraz najkorzystniejsze rozwiązania , które połączą Państwa wymagania , oraz możliwosci finansowe i pozwolą stworzyć wymarzone "gniazdko rodzinne".

Poprowadzą poprzez cały proces prac remontowo - wykończeniowych , aż do momentu wprowadzenia się Państwa do własnego mieszkania.

Podczas , gdy Państwo będziecie zajmować się pracą zawodową oraz rodziną oni będą nadzorowali nad przebiegiem prac wykończeniowych oraz realizacją projektu .

Podczas tych dwudziestu lat pracy stworzyliśmy grupę fachowców z doświadczeniem , którzy traktują swoją pracę z pasją wkładając fachową wiedzę .

Dbamy , by materiały użyte do prac były własciwie dobrane oraz przygotowane zgodnie z kartami producenta tak , aby gwarantować solidnść wykonanych prac na lata.

Jesteśmy firmą z dużym stażem , znającą potrzeby i oczekiwania Naszych Klientów i jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najbardziej wymagającym zleceniom .

Kwalifikacje zespołu oraz kultura osobista , zapewnią Państwu wysoki standard , oraz komfort psychiczny wykonywanej przez nas usługi.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.