ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. wielkopolskie
Nasz zespół:

Paweł Twardowski

Doświadczenie:

Samodoskonalenie i rozwój firmy jest stałym składnikiem naszej pracy, gwarantującym najlepszą jakość usług. Należymy do sieci sprzedaży: MITSUBISHI ELECTRIC, DAIKIN, TOSHIBA, LG, SAMSUNG, MDV, GREE, FUJITSU.

Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do Klienta daje możliwość osobistej negocjacji. Zapytaj o ofertę i skorzystaj z bezpłatnego doboru urządzeń w atrakcyjnej cenie.

Usługi:

Zapewniamy profesjonalny, szybki oraz czysty montaż klimatyzacji, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Znajomość branży oraz elastyczność w działaniu, pozwala nam dostosować się do potrzeb naszych Klientów i zagwarantować 100% realizacji zamówienia.

O nas:

Jesteśmy RODZINNĄ, dynamicznie rozwijającą się firmą. Naszą domeną jest jakość, szybkość w działaniu oraz gwarancja zapewnienia jakości. Naszym celem jest satysfakcja Klienta oraz zbudowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Kilkanaście lat doświadczeń oraz doskonała znajomość potrzeb rynku buduje nam bazę zadowolonych Klientów. Klimatyzacja w Winter, to najwyższa jakość urządzeń, to czystość elegancja i komfort połączona z unikalną dziś pasją montażu.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.