ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Gdzie wykonujemy usługi:
  • Cała Polska
Ile lat jesteśmy na rynku:

9 lat

Doświadczenie:

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż i montaż urządzeń i instalacji, ale również fachowe doradztwo podparte ogromnym doświadczeniem. Masz wątpliwości jakie urządzenie wybrać, jak wykonać instalację lub jakich materiałów należy użyć? Zadzwoń do nas, a doradzimy Ci i pomożemy na każdym etapie inwestycji.

Usługi:

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również serwis klimatyzacji i wentylacji. Tu, prócz zdobytego doświadczenia podczas kilkunastoletniej pracy na urządzeniach różnych firm, ciągle podnosimy nasze kwalifikacje na szkoleniach i seminariach branżowych. Serwisujemy klimatyzatory firm:

- FUJITSU

- DAIKIN

- AIRWELL

- LG

- FUJI

... oraz wielu innych

O nas:

Firma KLIMASOL działa na rynku od kilku lat, ale doświadczenie w zakresie klimatyzacji i wentylacji mamy już ponad dziesięcioletnie.

W tym czasie wykonaliśmy kilkaset instalacji klimatyzacji i wentylacji. Wykonywaliśmy zarówno pojedyncze instalacje klimatyzacji jak i rozbudowane systemy składające się z kilkudziesięciu jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Również w zakresie wentylacji możemy się pochwalić ogromną ilością zrealizowanych instalacji od układów z prostymi centralami wentylacyjnymi do ogromnych układów dla biurowców czy hal magazynowych.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.