ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. pomorskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

33 lat

Doświadczenie:

Z chwilą rozwoju na rynku nowych technologii firma rozpoczęła działalność związaną z usługami w branży klimatyzacyjnej. Jako jedni z pierwszych na pomorzu realizowaliśmy zlecenia instalując klimatyzację splitową. Wykonaliśmy kompleklsowo ponad 1000 instalacji klimatyzacji i wentylacji różnych typów obiektów takich jak biurowce, galerie handlowe, budynki mieszkalne, laboratoria, serwerownie, hale przemysłowe, banki oraz inne budynki użyteczności publicznej. Okresowo dokonujemy serwisów instalacji naszych klientów dbając o higienę jej użytkowania oraz podnosząc żywotność i wydajność urządzeń.

Obecnie oferujemy także realizację autonomicznych oraz zintegrowanych systemów automatyki budynkowej. Tworzymy zintegrowane systemy zarządzania budynkiem (BMS) oraz autonomiczne układy sterowania oparte o międzynarodowe standardy.

Usługi:

- Instalacja/montaż klimatyzacji

- Serwis klimatyzacji

- Czyszczenie klimatyzacji

- Wentylacja

- Inteligentny budynek - automatyka

O nas:

Firma Diament Sp. z o.o. założona została w 1989 roku. W pierwszym okresie działalności zajmowała się usługami z zakresu ogrzewania i wentylacji. Głównymi partnerami, korzystającymi z usług firmy były duże przedsiębiorstwa i zakłady przemysłowe.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.