ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. wielkopolskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

29 lat

Doświadczenie:

Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty, ponieważ jakość i zadowolenie klientów z ich użytkowania to dla nas priorytet. Nasza oferta włącza zarówno sprzęty popularnych marek, jak i tych mniej znanych, jednak również zweryfikowanych przez nasz zespół w ciągu ponad 10 lat działalności. Za sprawą naszego doświadczenia, wiedzy i umiejętności jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wsparcie także w przypadku nietypowych i trudnych zleceń. Zawsze dopasowujemy się indywidualnie do wymagań klientów dla pełnego komfortu i zadowolenia.

Usługi:

Naszą specjalnością jest klimatyzacja, wentylacja i rekuperacja – jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę w przystępnych cenach. Dostarczamy i montujemy nowoczesne i wydajne klimatyzatory, systemy wentylacyjne oraz rekuperatory. Konin, Turek, Koło i okoliczne miejscowości to nasz główny obszar działalności.

Jesteśmy po to, aby zapewniać komfort naszym klientom – zarówno w sytuacji, gdy na zewnątrz panuje wysoka temperatura zmniejszająca komfort i efektywność pracy biurowej, jak i wtedy, gdy konieczne jest zapewnienie w pomieszczeniu optymalnej wentylacji zbyt ciepłego i zanieczyszczonego powietrza, która również ma duży wpływ na wygodę pracowników.

O nas:

Nasze Biuro Techniczno-Handlowe KLIMA s.c. w branży działa od 1993 roku i od tego czasu zapewniamy każdemu z naszych klientów obsługę na wysokim poziomie. Jesteśmy uznanym i renomowanym przedsiębiorstwem działającym w środkowej Polsce. Nasza oferta włącza w szczególności sprzedaż i montaż urządzeń przeznaczonych do obróbki powietrza. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych – chcemy zapewnić każdemu optymalny komfort i dobry nastój we właściwe wentylowanych i klimatyzowanych wnętrzach.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.