ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. wielkopolskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

32 lat

Doświadczenie:

Od ponad 25 lat stale rozwijamy naszą działalność, dbając jednocześnie o to, aby nasi Klienci mieli możliwość skorzystania z najnowocześniejszych systemów. Klimatyzacja do biura, którą zakładamy, jak również klimatyzatory ścienne, które dostarczamy klientom indywidualnym, to rozwiązania pochodzące od najlepszych producentów – liderów w branży. Wieloletnia praktyka ugruntowała nas w przekonaniu, że jako profesjonalna firma specjalizująca się w systemach odpowiedzialnych za efektywną cyrkulację powietrza, musimy być przygotowani do zaoferowania Państwu w pełni indywidualnych i dopasowanych do potrzeb i wymagań danego miejsca rozwiązań. Dlatego też nasza obecna oferta jest tak rozbudowana i złożona z wielu funkcjonalnych urządzeń. Pozostajemy w pełni gotowi do montażu systemów VRF lub systemów wody lodowej, jak również dostarczenia Państwu modeli mobilnych, wspaniale sprawdzających się w niewielkich pomieszczeniach.

Usługi:

W zakres świadczonych przez KLIMAPOZ usługi wchodzi:

projekt systemu,

dostawa urządzeń,

montaż klimatyzacji (nie tylko na terenie Poznania),

uruchomienie systemu,

naprawa w przypadku awarii,

serwis klimatyzacji.

Stale współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami. Są to firmy specjalizujące się w projektowaniu oraz instalacji systemów wentylacyjnych. Wykonują również na nasze zlecenie prace budowlane oraz zakładają niezbędne instalacje elektryczne.

Oferujemy Klientom usługę gotowości serwisowej, czyli gwarancję przyjazdu specjalistów w określonym czasie (np. do 6 godzin). Zapewniamy całodobową gotowość serwisu klimatyzacji do podjęcia reakcji na zgłoszoną awarię, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach takich jak np. serwerownie.

Specjaliści z Działu Technicznego posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zostało ugruntowane podczas wielu realizacji związanych z klimatyzowaniem różnych obiektów. Kwalifikacje pracowników są stale podnoszone poprzez udział w szkoleniach t

O nas:

KLIMAPOZ działa na ogólnopolskim rynku od 1990 roku.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostawy, montażu, uruchomienia oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych .

Od ponad 25 lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dbając o ich dobre samopoczucie i komfort. Wysoka jakość oraz szeroka oferta klimatyzatorów i innych urządzeń, pozwalają nam spełniać Państwa oczekiwania.

Nasi specjaliści z kilkunastoletnią praktyką i doświadczeniem zawodowym wykonali prace montażowe według technologii producenta na wielu obiektach w kraju i za granicą.

Chcąc zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, stale podnosimy kwalifikacje, regularnie uczestnicząc w szkoleniach.

W 2003 roku firma KLIMAPOZ uzyskała Certyfikat Jakości ISO 9001 : 2000, który jest synonimem niezawodności, sprawdzonej jakości oraz zaufania. Gwarantuje on wysoką jakość oferowanych produktów i usług, jest także dowodem dbałości firmy o zaspokajanie potrzeb i życzeń Klienta.

Jako odpowiedzialna firma dbamy także o to, aby nasza działalność była przyjazna dla środowiska naturalnego, stosując wyłącznie ekologiczne czynniki chłodnicze.

Montujemy i obsługujemy urządzenia firm: Emerson Network Power, FUJITSU, MIDEA, KAISAI, LG, DAIKIN, YORK, CARRIER, GREE, SHARP, SANYO, SAMSUNG, MITSUBISHI, HAIER, MASTER, CARRIER, TORELL, CLINT, AERIAL oraz inne.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.