ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Znakomity 10

Ocena na podstawie 1 opinii


Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. małopolskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

14 lat

Nasz zespół:

W skład naszego zespołu wchodzą wykonawcy z wielu branż. Dzięki temu możemy podjąć sie wykończenia każdego mieszkania lub apartamentu.

Usługi:

Naszą specjalnością są usługi kompleksowego wykańczania wnętrz. Efektem naszej pracy jest produkt, który nazywamy: mieszkanie wykończone "pod klucz" – czyli gotowe do zamieszkania. Prowadzimy cały proces wykończenia mieszkania od projektu wnętrza, przez prace remontowe, zakup i montaż produktów: wyposażenia łazienek, klimatyzacji, inteligentnego domu, mebli, oświetlenia, oraz całego pozostałego wyposażenia mieszkania wskazanego w projekcie wnętrza, po zasłony w oknach i końcowe sprzątanie.

O nas:

SaniWell to firma remontowo-wykończeniowa działająca w Krakowie. Naszą specjalnością jest wykańczanie mieszkań i apartamentów „pod klucz”. Tworzymy grupę projektowo-wykonawczą, skupiającą specjalistów z wielu branż dzięki czemu potrafimy w szybkim czasie i kompleksowo wyremontować i umeblować każde mieszkania i apartament. Działamy w Krakowie od 2006 roku. Naszym sposobem pracy kierują trzy zasady:

– Wszystkie prace remontowo-budowlane i wykończeniowe wykonujemy w oparciu o projekty stworzone przez architektów wnętrz. Mogą to być architekci związani z nasza grupą lub polecani przez Państwa.

– Prowadzimy indywidualny nadzór nad każdą realizacją. Nie jesteśmy firmą nastawioną na ilość oddanych do użytku wnętrz dlatego możemy sobie pozwolić na indywidualne dopilnowanie każdego detalu i poświęceniu każdemu projektowi tyle czasu ile tego wymaga.

– Niezmienność cen. Przed podpisaniem umowy o wykończenie mieszkania przedstawiamy Państwu pełne zestawienie kosztów. Podpisanie umowy jest jedno

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.