ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Zakres prac:
  • Domy stan surowy
  • Domy stan deweloperski
  • Domy stan pod klucz
Gdzie budujemy:
  • woj. mazowieckie
Okres gwarancji:
  • 5 lat
Ilość wykonanych realizacji:

15-20 rocznie realizacji

Nasz zespół:

Piotr Latek

W jakiego rodzaju domach się specjalizujemy?
  • Energooszczędny
Usługi:

W ramach naszej oferty:

poprowadzimy dla Państwa kompleksową obsługę inwestycji budowlanej – od idei do wykończenia

doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniego projektu, najlepszych rozwiązań technologicznych oraz materiałów

załatwimy za Państwa wszelkie formalności, pozyskamy warunki zabudowy, decyzje lokalizacyjne, niezbędne uzgodnienia i pozwolenia

poprowadzimy wszelką współpracę z architektami, projektantami oraz firmami wykonawczymi, także dekoratorami wnętrz, architektami krajobrazu oraz specjalistami innych branż

pomożemy Państwu w pozyskaniu źródeł finansowania i kredytowania inwestycji

Nasze projekty przygotowujemy oraz realizujemy z myślą o optymalizacji kosztowej, przeprowadzając analizy korzyści ekonomicznych, audyty energetyczne oraz opracowując charakterystyki energetyczne budynków. Zawsze stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych technologii, niekonwencjonalnych źródeł energii i inteligentnych instalacji.

Oferujemy najwyższą jakość i standard realizacji w super cenie!

O nas:

Poldom jako Generalny Wykonawca specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych metodą tradycyjną (porotherm, silka, gazobeton, żelbety). Zajmujemy się również wykończeniami pod klucz i małą architekturą zewnętrzną (ogrodzenia, śmietniki, tarasy, pergole, zadaszenia, podjazdy, scieżki itp). Współpracujemy z wyspecjalizowanymi ekipami, dzięki czemu poszczególne etapy robót wykonywane są terminowo i z najwyższą starannością.

Projekty realizujemy w szczególności w Warszawie i województwie mazowieckim. Rocznie prowadzimy około 15-20 inwestycji, o metrażach 100-1000 m2, posadawiane na ławach, płycie i studniach fundamentowych, technologie standardowe jak i technologie białej wanny, projekty gotowe, jak i indywidualne. Przyszli Inwestorzy mogą liczyć również na wsparcie w projektach branżowych, w tym przy projektowaniu i wykonawstwie przyłączy zewnętrznych. Na dzień dzisiejszy mamy zrealizowanych wiele budynków.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.