ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii 0

Ocena na podstawie 0 opinii


Zakres prac:
  • Kuchnie
  • Garderoby
  • Pozostałe
Gdzie wykonujemy usługi:
  • Cała Polska
Ile lat jesteśmy na rynku:

30 lat

Nasz zespół:

Andrzej Nowacki

Doświadczenie:

Od lat współpracujemy z polskimi i zagranicznymi firmami budowlanymi. W tym czasie dogłębnie poznaliśmy najbardziej pożądane rozwiązania w branży meblarskiej. Dzięki ogromnej wiedzy o tym budulcu i ponad 20 latach zdobytego doświadczenia, zoptymalizowaliśmy technologię jego obróbki. Stosowane przez nas kleje, lakiery i inne środki utrwalające, zabezpieczają drewno i wydobywają z niego naturalne piękno gwarantując przy tym wysoką trwałość.

Usługi:

Naszą wizytówką są meble, jednak wachlarz wykonywanych przez nas usług jest bardzo szeroki. Wykonujemy ponadczasowe drzwi, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które charakteryzują się unikalną estetyką i wysoką trwałością. W ofercie naszej nie brakuje również schodów, wykonujemy je z klasycznego dębu, efektownego jesionu, tradycyjnego buku oraz oryginalnych drzew egzotycznych.

O nas:

Nasza pracownia istnieje od 1990 roku. O drewnie i jego obróbce wiemy wszystko. Wyroby meblarskie, które wykonujemy wyróżniają się nie tylko stylowym wyglądem, ale też są wygodne i trwałe. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Realizując projekt uwzględniamy nie tylko stylistykę wystroju danego wnętrza. Staramy się poznać rzeczywiste potrzeby naszych klientów. Uwzględniamy obszar zastosowania naszych wyrobów a także indywidualny gust osób, które będą z nich korzystały. Nie stronimy od wyzwań i realizacji nietypowych projektów.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.