ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. łódzkie
Ile lat jesteśmy na rynku:

22 lat

Doświadczenie:

Klima-Ben rzetelna firma działająca w branży związanej z klimatyzacją oraz wentylacją. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować wysokie standardy obsługi każdego zlecenia oraz nawiązać stałą współpracę z wiodącymi producentami urządzeń i systemów klimatyzacji oraz wentylacji. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi, jednak doskonałe zaplecze techniczne pozwala nam na obsługę całego województwa.

Usługi:

Wykonujemy instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne zarówno dla klientów indywidualnych (mieszkania, domy prywatne i apartamenty), jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw (biura, lokale użytkowe, sklepy).

​Naszym nadrzędnym celem jest umożliwienie Państwu najbardziej optymalnych warunków podczas pracy i wypoczynku. Każdy projekt dostosowany jest do potrzeb pomieszczenia indywidualnie.

O nas:

Zależy nam na zapewnieniu kompleksowej obsługi, dlatego nasze usługi obejmują zarówno sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzatorów systemów i wentylacyjnych.

​Realizowane przez nas projekty są zawsze ściśle dostosowywane do potrzeb indywidualnych każdego klienta, a urządzenia i systemy konfigurowane w taki sposób, aby zapewniały najlepszą wydajność z równoczesnym ekonomicznym funkcjonowaniem.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.