ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. śląskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

21 lat

Usługi:

Cała nasza wiedza dotycząca urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych jest wykorzystywana do podnoszenia komfortu cieplnego pomieszczeń w firmach i domach naszych klientów.

Za montaż klimatyzacji i wentylacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odpowiadają wykwalifikowani pracownicy. Każdy z nich wykonuje swoją prace solidnie, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jako nasi klienci mogą Państwo liczyć również na fachowe doradztwo techniczne. Pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

O nas:

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i konserwacji klimatyzatorów oraz urządzeń wentylacyjnych. Zależy nam na zapewnieniu kompleksowej obsługi, która obejmuje projekt, dostawę, instalację i serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Będzinie, jednak zapewniamy obsługę również na terenie woj. śląskiego.

Na rynku istniejemy od 2001 roku, a doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło nam poznać oczekiwania klientów oraz uzyskać wśród nich pozytywną opinię.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.