ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Zakres prac:
  • Domy pod klucz
  • Domy stan deweloperski
Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. mazowieckie
Ile lat jesteśmy na rynku:

9 lat

W jakim stylu wnętrz się specjalizujemy?
  • Nowoczesny
  • Klasyczny
  • Retro
  • Rustykalny
Doświadczenie:

Nie boimy się trudnych wyzwań. Jesteśmy konsekwentni w dążeniu do realizacji wyznaczonych zadań. Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i terminowo. Zapewniamy wysoką jakość usług poprzez regularne doskonalenie umiejętności i pogłębianie specjalistycznej wiedzy. Poszukujemy i testujemy nowe narzędzia i metody pracy, które mają na celu dalsze usprawnianie wykonywania naszych usług. Monitorujemy rynek materiałów budowlanych i sprawdzamy nowe technologie -

wszystko po to, by zaproponować Państwu rozwiązania najlepiej dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań. W ramach współpracy gwarantujemy fachowe doradztwo oraz stały kontakt z Klientem.

O nas:

Firma EgoBau powstała w 2011 r. jako firma wyspecjalizowana w świadczeniu usług remontowych i wykończeniowych na terenie Warszawy i okolic.

Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z budową i urządzaniem wnętrz (szpachlowanie, malowanie, glazurnictwo i wiele innych). Czujemy wielką odpowiedzialność przed naszymi klientami za jakość powierzonych nam projektów.

Bez wątpienia generalne remonty mieszkań lub domów, jak i pozornie kosmetyczne zmiany w prywatnej przestrzeni mieszkalnej, są w stanie przysporzyć mnóstwa kłopotów osobom niezaznajomionym ze sztuką budowlaną, a także nie posiadających fachowej wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. W takim przypadku wskazane jest zwrócenie się do firmy realizującej usługi remontowe. Dzięki takiej współpracy będą Państwo w stanie oszczędzić czas, pieniądze i swoje nerwy. Dlatego oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie wiedzę oraz determinację właściciela i całego zespołu pracowników.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.