ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Zakres prac:
  • Domy pod klucz
  • Domy stan deweloperski
Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. małopolskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

11 lat

W jakim stylu wnętrz się specjalizujemy?
  • Nowoczesny
Doświadczenie:

Doświadczenie zdobywaliśmy zarówno na rynku Polskim, jak i za granicą. Nasza kadra składa się z wyspecjalizowanych fachowców, którzy kochają swoją pracę i podchodzą do niej wyjątkowo rzetelnie.

Usługi:

Najważniejszą rzeczą dla nas jest zadowolenie Klienta. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Interesuje Cię flizowanie, glazurowanie. kafelkowanie. malowanie mieszkań? Szukasz kogoś doświadczonego i sprawnego w montażu okien, paneli, sufitów podwieszanych, płytek na podłodze? Chcesz sprawić, żeby Twoje wnętrze nabrało zupełnie nowego charakteru? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

O nas:

Firmę założył w 2009 roku absolwent Politechniki Krakowskiej - inżynier budownictwa, który ma uprawnienia do prowadzenia robót budowlanych. Decydując się na zmianę wnętrza swojego mieszkania, warto skorzystać z usług fachowców. Wykonując instalację hydrauliczną albo elektryczną lepiej nie eksperymentować, o ile nie jest się samemu specjalistą w danej dziedzinie. Może się okazać, że poprawiając swoje błędy wydasz więcej pieniędzy niż korzystając z oferty firmy remontowej. Wybierając naszą firmę, możesz być pewny - wykonujemy kompleksowe remonty stawiając na jakość oraz solidność. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy technicznej w branży, możemy sprostać nawet największym wymaganiom.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.