ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Zakres prac:
  • Okna
  • Drzwi
Gdzie wykonujemy usługi:
  • Cała Polska
Ile lat jesteśmy na rynku:

33 lat

Usługi:

Okna drewniane "STODOM" wykonane z selekcjonowanych materiałów warstwowo klejonych z drewna sosnowego, dębowego lub meranti. W ofercie także okna przesuwne.

Drewniane drzwi zewnętrzne wg indywidualnych wymagań Klientów. Wykonujemy wszystkie modele drzwi z opaską obwiedniową zewnętrzną i wewnętrzna.

Nasze wewnętrzne drzwi drewniane odróżnia od konkurencji ich pełna indywidualizacja, każda sztuka jest wykonana dla wybranego klienta na konkretne zamówienie oraz pod dokładny wymiar.

O nas:

Stodom to firma z okolic Warszawy o długiej tradycji w innowacji i wytwarzaniu produktów z drewna, w tym m.in. jakościowych drzwi. Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku, a nasze doświadczenie przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Dbamy o naszego klienta, zapewniając mu wszechstronną pomoc. Pomagamy nie tylko wybrać odpowiednie materiały, ale służymy również pomocą w zakresie doradztwa technicznego. O wewnętrznych drzwiach drewnianych wiemy wszystko. Wieloletnie doświadczenie producenta umożliwia nam skrupulatne spełnienie wszelkich oczekiwań naszych klientów.

Towary dostępne u nas spełniają najwyższe europejskie wymogi. Jesteśmy producentem przede wszystkim drzwi wewnętrznych, okien, drzwi zewnętrznych i listew przypodłogowych. Zrealizujemy dla Państwa każdy, nawet najśmielszy projekt, aby okna i drzwi wewnętrzne stanowiły wyróżniający się element architektury budynku, dobrze zharmonizowany z resztą elewacji. Kształt okien i drzwi, ich kolorystyka oraz rodzaj zastosowanych szyb, zależą wyłącznie od potrzeb i wyobraźni Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszej firmy oraz jej oferty handlowej zawartej na naszych stronach. Zachęcamy do kontaktu klientów z Warszawy, okolic i całej Polski, których interesują drzwi i okna drewniane o najlepszych cechach jakościowych.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.