ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Zakres prac:
  • Domy stan pod klucz
Gdzie budujemy:
  • woj. małopolskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

15 lat

W jakiego rodzaju domach się specjalizujemy?
  • Konwencjonalny
Usługi:

Oferujemy Państwu:

- kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz

- budowę domów pod klucz

- usługi z zakresu projektowania wnętrz, pomieszczeń mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej oraz przemysłowych

O nas:

Firma D&D Projekt powstała w Polsce w 2005 roku, ale jej historia związana jest z rynkiem Skandynawskim, gdzie też powstały jej główne realizacje. Na tym wymagającym gruncie Nasza firma zdobyła doświadczenie, które teraz przenosimy z wieloma sukcesami na grunt rodzimy.

Naszym hasłem przewodnim jest wdrażanie nowatorskich rozwiązań, zarówno, jeśli chodzi o projekt, wykonawstwo i etapy realizacji, po wyposażenie wnętrz.

W Polsce D&D Projekt jest zespołem projektowo - wykonawczym wysokiej klasy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnych usług oferowanych zarówno lokalnym jak i międzynarodowym klientom. Nasze prace prowadzimy na terenie południowej Polski.

Naszym dodatkowym atutem jest wyjątkowy zespół architektów, którzy specjalizują się w nowatorskich i bardzo eleganckich projektach. Jeśli chcesz, aby twój dom wyróżniał się spośród „szarej, ciężkiej architektury’’, a Twoje mieszkanie lub biuro zachwyciło wnętrzem i jego funkcjonalnością, to trafiłeś w dobre miejsce.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.