ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Zakres prac:
  • Domy pod klucz
  • Domy stan deweloperski
  • Rezydencje pod klucz
Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. śląskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

12 lat

Nasz zespół:

Tomasz Widawski, Katarzyna Widawska, Monika Jarosz, Małgorzata Sznapka, Barbara Urbanowicz

W jakim stylu wnętrz się specjalizujemy?
  • Nowoczesny
Doświadczenie:

Widawscy Studio Architektury zostało założone w 2008 roku przez Katarzynę i Tomasza Widawskich. Jesteśmy pracownią zaangażowaną w szeroko rozumiany design - projektowanie wnętrz, wzornictwo przemysłowe oraz projektowanie architektoniczne. Największą uwagę skupiamy na projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych, ale zajmujemy się również projektowaniem w dziedzinie architektury. W projektach łączymy ponadczasowy minimalizm z nieprzemijającym modernizmem. Inspiruje nas łączenie starego z nowym, fascynuje kolor, a satysfakcjonuje moment kiedy swoją pracą możemy podzielić się z innymi.

O nas:

W naszych projektach łączymy ponadczasowy minimalizm z nieprzemijającym modernizmem. Inspiruje nas łączenie starego z nowym, fascynuje kolor biały, a satysfakcjonuje moment kiedy swoją pracą możemy podzielić się z innymi.

Jesteśmy laureatami wielu konkursów w dziedzinie projektowania wnętrz i wzornictwa przemysłowego. Projekty pracowni prezentowane były w 86 polskich i międzynarodowych magazynach i albumach branżowych, między innymi w: nowojorskim Interior Design, portugalskim Attitiude czy francuskim Home.

Od 2008 roku pracownia zrealizowała ponad 100 projektów wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Od 2014 jesteśmy wykładowcami w Instytucie Edukacji i kreatywności Educoncept w Katowicach kursu: Projektowanie wnętrz.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.