ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Zakres prac:
  • Domy pod klucz
Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. małopolskie
Ile lat jesteśmy na rynku:

8 lat

Nasz zespół:

Anna Bartman, Dagmara Dela

W jakim stylu wnętrz się specjalizujemy?
  • Nowoczesny
Doświadczenie:

Doświadczenie dydaktyczne na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Rzeszowie (Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania) w zakresie projektowania graficznego, komunikacji wizualnej i realizacji obrazu.

Usługi:

Projekt koncepcyjny

Projekt wykonawczy

Projektowanie mebli

Wizyty w sklepach

Nadzór wykonawczy

O nas:

DelaBartman powstało w wyniku połączenia dwóch firm w 2012 roku. Jesteśmy zespołem o niezaspokojonej ambicji tworzenia wnętrz niepowtarzalnych. Z każdym projektem staramy się łamać kolejną barierę i otwierać umysły naszych Klientów. Nie inspirujemy się światowym designem, my go tworzymy i dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów. Współpracujemy z wykonawcami, którzy realizują nasze projekty w najdrobniejszym szczególe.

Anna Bartman

DelaBartman tworzą Dagmara Dela i Anna Bartman – obie ukończyłyśmy Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Architektury Wnętrz zajmując dwa pierwsze miejsca. Nasze dyplomy zostały docenione i wygrały możliwość reprezentacji naszej pracowni i Akademii na międzynarodowych Targach w Koloni w 2009 roku.

Następnie zdobywałyśmy doświadczenie dydaktyczne na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Rzeszowie (Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania) w zakresie projektowania graficznego, komunikacji wizualnej i realizacji obrazu. Równolegle rozpoczęłyśmy pracę projektową na zlecenia indywidualnych klientów oraz firm, hoteli i restauracji, by w końcu poświęcić się im całkowicie. I tak od lat z tą samą pasją, realizujemy projekty do dziś.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.