ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Gdzie wykonujemy usługi:
  • Cała Polska
Ile lat jesteśmy na rynku:

18 lat

Doświadczenie:

Dzisiaj, po 16 latach działalności, jesteśmy postrzegani jako firma potrafiąca realizować przedsięwzięcia wymagające dużego zaangażowania, wiedzy branżowej i odpowiedzialności, co ma szczególne znaczenie przy kompleksowym wyposażaniu domów, rezydencji i apartamentów i mieszkań. Nasze doświadczenie i wiedzę branżową doceniają klienci indywidualni oraz architekci, z którymi ściśle współpracujemy. Zajmujemy się również wykańczaniem mieszkań pod klucz. Połączenie tej działalności z wiedzą o produktach wyposażenia łazienek powoduje, że możemy nazwać się specjalistami w swojej branży z których wiedzy warto korzystać.

Usługi:

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wszystkich znanych europejskich i polskich marek m.in. Villeroy@Boch, Duravit, Hansgrohe, Grohe, Huppe, Vasco, Zehnder, Catalano, Roca, Kludi, Sanswiss itd. A z polskich marek to Ceramika Koło, meble Antado i Elita, kabiny prysznicowe Radaway i Sanplast, wanny Marmorin, Ruben i wiele innych.

O nas:

Firma Sanibuy.pl łazienki w internecie została założona w 2002 roku a głównym celem naszej działalności jest obszar związany z wyposażeniem łazienek. Nie zawężamy się jednak do sprzedaży wybranych produktów (co jest specyfiką tradycyjnych sklepów). Nasza rozległa znajomość branży łazienkowej pozwala na kompletacje wszystkich marek produktów łazienkowych dostępnych na polskim rynku: wanny, kabiny, ceramika sanitarna, armatura itd. Doradzamy, dobieramy produkty w podobnej stylistyce, wyszukujemy produkty alternatywne, służymy radą.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.