ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. mazowieckie
Ile lat jesteśmy na rynku:

17 lat

Nasz zespół:

DUART Architekci

Doświadczenie:

W swoim dorobku mamy projekty obiektów użyteczności publicznej, budynki biurowe oraz budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne. Posiadamy również doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych, hal magazynowych i produkcyjnych wraz z niezbędną infrastruktura zewnętrzną.

Usługi:

Profesjonalna obsługa w zakresie prowadzenia i koordynacji prac projektowych oraz nadzór nad procesem budowlanym.

O nas:

Jesteśmy zespołem projektantów o podobnym spojrzeniu na otaczającą Nas przestrzeń. Staramy się, aby Nasz często oryginalny sposób postrzegania jej, miał odzwierciedlenie w projektach które tworzymy. Proponowane przez Nas rozwiązania projektowe są oparte na wnikliwej obserwacji i dokładnej analizie zagadnienia. Chcemy, żeby niosły nowatorskie podejście opartej na twórczej inspiracji.

Pracownia istnieje od 2003r. najpierw pod nazwą: „Architektura”. Obecnie pod nazwą: „Duart”, która w pełni oddaje dualizm artystyczny naszych zainteresowań.

Trzon pracowni stanowią specjaliści współpracujący ze sobą od kilkunastu lat z dużym doświadczeniem zawodowym. W zależności od wielkości projektu w jego opracowaniu bierze udział od kilku do kilkudziesięciu osób. Firma otwarta jest na nowe rozwiązania techniczne i technologiczne wykorzystując wszelkie nowości w procesie projektowym. Współpracujemy również z renomowanymi specjalistami branży elektrycznej, sanitarnej i konstrukcyjnej, starając się ciągle podnosić poziom artystyczny i techniczny naszych projektów. Nieustająco dążymy do rozwoju artystycznego, do tworzenia coraz ciekawszych wizji architektonicznych, lepszych projektów i większego zadowolenia klientów.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.