ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Gdzie budujemy:
  • woj. mazowieckie
Ile lat jesteśmy na rynku:

16 lat

Nasz zespół:

Janusz Witkowski

Usługi:

Prace budowlane i wykończeniowe.

O nas:

W dzisiejszych czasach pracami remontowymi i wykończeniowymi mieszkań, domów i apartamentów zajmuje się wiele firm.Niektóre z nich wykonują swoją pracę z jakością którą pomijamy przysłowiową “minutą ciszy” (ponieważ jedyne słowa jakie cisną się na usta są niecenzuralne), inne wykonują swoją pracę z doskonałą jakością – absolutnie adekwatną do wyczyszczonego portfela inwestora.

Zakładając firmę w 2004r., podstawowy cel jaki postawiłem przed swoją organizacją, to świadczenie usług na profesjonalnym poziomie w przystępnych cenach oraz przekazanie moim klientom choć części tej radości, z którą ja patrzę na kolejną zamkniętą terminowo inwestycję.

Przy wykonywaniu prac, moja firma stosuje wyłącznie sprawdzone rozwiązania, wybrane z ofert wiodących producentów dostępnych na rynku pod kątem solidności i szybkości montażu. Tak dobrana technologia pozwala zredukować koszty, przy zachowaniu maksymalnej jakości usług. Moim największym potencjałem i gwarancją rzetelnego wykonania zlecenia, są dobrze wyszkoleni pracownicy oraz nowoczesne wyposażenie (sprzęt specjalistyczny, narzędzia oraz środki transportu).

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.