ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Zakres prac:
  • Domy stan surowy
  • Domy stan deweloperski
  • Domy stan pod klucz
Gdzie budujemy:
  • woj. małopolskie
Nasz zespół:

Konrad Kościelniak

W jakiego rodzaju domach się specjalizujemy?
  • Konwencjonalny
Usługi:

Firma budowlana Kościelniak świadczy pełen zakres usług budowlanych i wykończeniowych. Specjalizuje się w budowie domów i obiektów użytkowych w stanie surowym oraz deweloperskim, wykonuje przebudowy, zalewanie fundamentów i układanie dachów, ponadto realizuje szereg innych prac budowlanych.

O nas:

Firma budowlana Kościelniak z Podobina w pow. limanowskim świadczy pełen zakres usług budowlanych i wykończeniowych na terenie woj. małopolskiego i całego kraju. Specjalizujemy się w budowie domów i obiektów użytkowych w stanie surowym oraz deweloperskim, wykonujemy przebudowy, zalewamy fundamenty i układamy dachy i realizujemy szereg innych prac budowlanych.

Proponujemy klientom budowę domu od fundamentów, po całkowitą realizację dostarczonego projektu, gwarantując kompleksową opiekę nad prawidłowym przebiegiem prac od początku do końca procesu budowlanego. Działamy w sposób zgodny ze sztuką budowlaną, zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, korzystamy z nowoczesnego, niezawodnego sprzętu oraz sprawdzonych materiałów budowlanych, dzięki czemu budowane przez nas domy spełniają najwyższe standardy zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność, jak i estetykę.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.