ranking firm do budowy domów jednorodzinnych

Brak opinii

Ocena na podstawie 0 opinii


Zakres prac:
  • Pokrycia dachowe
Gdzie wykonujemy usługi:
  • woj. pomorskie
Nasz zespół:

Dariusz Pobłocki

Doświadczenie:

Firma została założona w 2000 roku w wyniku wcześniejszej współpracy obecnych właścicieli firmy: Dariusza Pobłockiego i Krystiana Wieżel. Z biegiem czasu rozwijała się, przechodziła szereg praktyk i szkoleń związanych z izolacja poddaszy i pokryć dachowych. Stała się bogatsza w doświadczenie zawodowe podnosząc fachową wiedzę.

Dwa i pół roku świadczyliśmy usługi w Norwegii gdzie rozpowszechnione jest budownictwo drewniane. Nabraliśmy tam umiejętności w zakresie montażu blach na rąbek stojący oraz budowy domów z drewna. Obecnie świadczymy usługi w kraju. Wykonujemy pokrycia dachowe z blach tytan-cynkowych oraz miedzianych, głównie stosowanych na obiektach użytku publicznego coraz częściej montowanych na domach prywatnych za względu na swoją odporność na klimat i długoletnią gwarancję.

Usługi:

W ramach rozwijającego się rynku firma wprowadziła do swojej oferty: budowę domków z drewna pod wymagania klienta według standardowych i indywidualnych projektów. Domy wykonane z drewna stwarzają niepowtarzalny mikroklimat wnętrza budynku i posiadają zdolność samoregulacji wilgotności. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych sposobów montażu i łączenia elementów.

O nas:

Nasza firma w pełni angażuje się w każdą wykonywaną usługę służąc fachową poradą i kalkulacją. Na bieżąco śledzimy rynek budowlany. Jesteśmy na białej liście wykonawców. Dbamy o komfort i profesjonalne wykonanie każdego zlecenia, dzięki czemu zdobywamy zaufanie naszych klientów. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, staramy się wykorzystać zdobytą wiedzę, doświadczenie by dotrzeć do sedna ich oczekiwań. Wykonujemy ten zakres usług w którym czujemy się bardzo Obrze i możemy w pełni się zrealizować. Staramy się poszerzać swoją ofertę zarówno o nowe doświadczenia jak i nowe technologie budowy.

FIRMA
Copyright © zbudujdobrze.pl All Rights Reserved.